top of page
חיפוש
  • ryder5985

אייך הגעתי להקים מותג ביגדי רכיבה

עודכן: 16 בדצמ׳ 2021


זהו הסיפור המלא מאחורי הרעיון להקים מותג ביגדי רכיבה ועל הדרך שאותה עברתי עד הלום. ___________________________________________________ אז מה אני אגיד , כל הרעיון להקים מותג ביגדי רכיבה התחיל כמו רבים מהסיפורים , במקרה עצוב.

תחילת גל הקורונה עבדתי בתור שכיר , חברת קרמיקה בתור מנהל סניף . עבודה היתה טובה שעות נוחות שכר טוב , נשאבתי לשיגרה ולחיים מה שנקרא. אך אז באה הקורונה... בהתחלה לא ידעתי מה יהיה איתנו , אייך תהיה העבודה אם תהיה ביכלל , הכל לא היה ברור עם ההגבלות והסגרים. אך למזלנו הענף שלנו (ענף הבנייה) נחשב לענף חיוני למשק לכן המשכנו לעבוד כרגיל ומה אני אגיד העבודה היתה בשיאה!! בגלל שאנשים לא יכלו לטוס לחו"ל לבזבז את כספם הם דאגו לעשות את זה בארץ ובלשפץ את הבתים , מה שלי היה מעולה ! היינו בטוחים שאנחנו מוגנים , אבל אז הגיע הגל השני ואיתו הגיעו גם החל"תים בהתחלה עוד הסתדרנו עם זה כי עבדנו במתקונת חלקית וחשבנו שזה רק זמני ובנו זה לא יפגע. אבל במהלך הגל השני , שהתחילה דעיכה של הגל דווקא אז הנהלת החברה החליטה שהיא מצמצמת סניפים וכוח אדם .

הם הבינו שהם יכולים לעבוד במתקונת מצומצמת , להגדיל רווחים ולצמצם עלויות , אין מה לעשות ככה זה בעסקים ולצערי הסניף שלי יחד איתי ועם עובדי פוטרנו. ככה יום אחד לאחר שלוש שנים מצאתי את עצמי מחוסר עבודה בשיא המגפה. אני לא אשקר בהתחלה זה היה נחמד , יותר זמן לנוח , יותר זמן להתאמן ופשוט יותר זמן. אך לאט לאט תוך כדי חיפושי עבודה הבנתי שקל זה לא יהיה , יש הרבה מובטלים ומעט מאוד משרות וגם המשרות שכבר יש בעלי העסקים מנצלים את המצוקה של האנשים ומקטינים את המשכורות. כי ככה זה שיש ביקוש גבוהה והיצע נמוך. תמיד החלום שלי היה לעסוק במה שאני אוהב זה התחום שלי הטריאתלון רק לא הייתי סגור במה, מאמן ? יבואן של מותג מוכר? או בעל יצירה משל עצמי ואז נפל לי האסימון שאני רוצה משהו שהוא שלי , שאין לאף אחד שהיצירה תבוא ממני, להרגיש את הסיפוק פלא היצירה לראות את זה מתחיל מסקיצה קטנה והופך למוצר מוגמר.

ואז החלטתי , אני הולך לייצר ביגוד רכיבה !! כן כן חולצות רכיבה , ביבים לרכיבה וגם חליפות טריאתלון. בתמיכה ודחיפתה שלי אישתי היקרה יצאתי לדרך. התחלתי לחפש ספקים , מזרח אירופה , סין ומערב אירופה . מה אני אגיד ניסיתי לא מעט ספקים ולא מעט מוצרים והוצאתי לא מעט כסף עד שהגעתי לספק המיועד , כיאה לרוב הספקים גם הוא בסין .

לאחר מחשבות ועיצובים החלטתי להמזמין סט אחד לניסיון וחייב לציין שהתאהבתי! החולצת רכיבה מרגישה טוב על הגוף , מרגישה מאווררת , נעימה , רכה והכי חשוב איכותית. לאחר מכן התקבל האישור יוצאים לדרך , פתיחת עוסק פטור , הקמת אתר אינטרנט , עיצוב ליין בגדים ויאללה משלוח לארץ. התחלתי בפירסום המוצרים וסקירות על ידי מגזין נודע (בייק פאנל) ומשם הכל היסטוריה. היום אני צופה עתיד מזהיר למותג ולי. בונה קשרים עם לקוחות ובקרוב גם עם שגרירים שישאו את המותג בכל הארץ וחלקם גם בעולם. וכך הגעתי להיות בעלים של מותג ביגדי רכיבה.פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page